-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Logitech Combo Touch do iPada Air (M2/M3), iPad Air (5. generacji) - SZARY - AMERYKAŃSKI
Symbol:
920-012636
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5099206122130 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Dok |
| Waga produktu | 495 g |
| Głębokość produktu | 15,1 mm |
| Wysokość produktu | 252 mm |
| Szerokość produktu | 189 mm |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS |
| Maksymalna wielkość ekranu | 27,9 cm (11") |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Uchwyt długopisu | Tak |
| Nazwa koloru | Oxford Grey |
| Kolor produktu | Szary |
| Osłona | Tak |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Regulacja kąta (max) | 60° |
| Podświetlenie | Tak |
| Regulacja kąta (min) | 10° |
| Kompatybilność | iPad Air 11-inch (M2) |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Interfejs urządzenia | Smart Connector |
| Sposób łączności | Dokujący |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 1 mm |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Nachylenie klawisza | 1,8 cm |
| Hot keys | Tak |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Rozmiar klawiatury | Mini |
| Szerokość | 299mm |
| Długość | 248mm |
| Wysokość | 32mm |
Dane producenta
Logitech Europe S.A.
EPFL - Quartier de l'Innovation Daniel Borel
1015 Lausanne
Switzerland
+41 0 21 863 55 11
www.logitech.com/support/contact
