-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Logitech Bluetooth Combo Touch iPad Pro 13" M4
Symbol:
503605
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5099206123069 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Dok |
| Waga produktu | 660 g |
| Szerokość produktu | 227,5 mm |
| Głębokość produktu | 13,5 mm |
| Wysokość produktu | 286 mm |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Osłona | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Uchwyt długopisu | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Regulacja kąta (min) | 10° |
| Regulacja kąta (max) | 60° |
| Kompatybilność | iPad Pro 13-inch (M4) |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Interfejs urządzenia | Smart Connector |
| Sposób łączności | Dokujący |
| Hot keys | Tak |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 1 mm |
| Nachylenie klawisza | 1,9 cm |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Rozmiar klawiatury | Mini |
| Szerokość | 28mm |
| Długość | 208mm |
| Wysokość | 261mm |
Dane producenta
Logitech Europe S.A.
EPFL - Quartier de l'Innovation Daniel Borel
1015 Lausanne
Switzerland
+41 0 21 863 55 11
www.logitech.com/support/contact
