-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
LogiLink WL0247 karta sieciowa WLAN 1300 Mbit/s
Symbol:
WL0247
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4052792061154 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Antena | Tak |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 54 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 11 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 1300 Mbit/s |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 600 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TKIP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1300 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Interfejs hosta | USB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interfejs | WLAN |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 55mm |
Dane producenta
2direct GmbH
Langenstuck 5
58579 Schalksmuhle
Germany
+49 2351 66887-0
info@2direct.de
