-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
LogiLink BP0106 uchwyt / stojak do monitorów 81,3 cm (32") Biurko Czarny
Symbol:
6791984
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4052792060102 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 556 mm |
| Szerokość produktu | 874 mm |
| Głębokość produktu | 134 mm |
| Waga produktu | 4,48 kg |
| Obracany | -90 - 90° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres kąta nachylenia | -35 - 35° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Typ regulacji wysokości | Ręczny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Typ montażu | Zaciskowy/przelotowy |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 12 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Szerokość | 450mm |
| Długość | 265mm |
| Wysokość | 125mm |
Dane producenta
2direct GmbH
Langenstuck 5
58579 Schalksmuhle
Germany
+49 2351 66887-0
info@2direct.de
