-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
LogiLink BP0105 uchwyt / stojak do monitorów 81,3 cm (32") Biurko Czarny
Symbol:
BP0105
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4052792060096 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Wysokość produktu | 556 mm |
| Szerokość produktu | 114 mm |
| Głębokość produktu | 514 mm |
| Głębokość opakowania | 215 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Szerokość opakowania | 445 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,1 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Obracany | -90 - 90° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres kąta nachylenia | -35 - 35° |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Kompatybilna średnica słupa (max) | 40,5 cm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Ramię przedłużające (max) | 38 cm |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
| Typ montażu | Zacisk |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |
Dane producenta
2direct GmbH
Langenstuck 5
58579 Schalksmuhle
Germany
+49 2351 66887-0
info@2direct.de
