-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lodówka turystyczna CAMRY CR 8093
Symbol:
CR 8093
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905575906465 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rodzaj izolacji | Cyklopentanowa (C5H10) |
| Temperatura chłodzenia | 18-22℃ poniżej temperatury otoczenia |
| Funkcja grzania | Tak |
| Grubość izolacji | 25-30 mm |
| System chłodzenia | Ogniwo Peltiera |
| Zamykane | Tak |
| Chłodzenie termoelektryczne | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Pojemność | 40 l |
| Przenośny | Tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kółka transportowe | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Zdejmowalna pokrywa | Nie |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wyjście do zapalniczki samochodowej | Tak |
| Moc chłodzenia | 58 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Moc grzewcza | 40 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, Zapalniczka, DC |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Szerokość produktu | 561 mm |
| Głębokość produktu | 391 mm |
| Waga produktu | 6,58 kg |
| Wysokość produktu | 416 mm |
| Głębokość opakowania | 390 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,4 kg |
| Szerokość opakowania | 570 mm |
| Wysokość opakowania | 430 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Kabel do gniazda zapalniczki |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2108590 |
| Szerokość | 402mm |
| Długość | 443mm |
| Wysokość | 576mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach.
• Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem.
• Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych.
Dane producenta
Adler Sp. z o.o.
Ordona 2A
01-237 Warszawa
Poland
888457196
ce@adler.com.pl
