-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lodówka do zabudowy BOSCH KIV86NSE0 (OUTLET)
Symbol:
KIV86NSE0
Poziome wgniecenie na lewym boku przy tylnej krawędzi, pionowe wgniecenie oraz nieznacznie zdeformowana górna krawędź lewgo boku lodówki. Niewielkie wgniecenie na prawym boku. Uszkodzenia nie będą widoczne po montażu urządzenia w zabudowie. Brak śladów montażu oraz śladów użytkowania. Produkt NOWY z kompletem wyposażenia. Uszkodzone opakowanie.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4242005431045 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał półek | Szkło |
| Kolor produktu | Nie dotyczy |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Regulowane półki | Tak |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ zawiasu drzwi | Zawias przesuwny |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Roczne zużycie energii | 229 kWh |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 100 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
| Waga produktu | 51,2 kg |
| Szerokość produktu | 541 mm |
| Głębokość produktu | 548 mm |
| Wysokość produktu | 1772 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 177,5 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 177,5 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 177,5 cm |
| Tryb klimatu | SN-ST |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 38 °C |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Pojemność netto | 267 l |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Głębokość opakowania | 640 mm |
| Wysokość opakowania | 1840 mm |
| Szerokość opakowania | 610 mm |
| Pojemność zamrażarki brutto | 4,2 kg/24h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 9 h |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Pojemność zamrażarki netto | 84 l |
| No Frost (zamrażarka) | Nie |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Nie |
| System Low Frost | Tak |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Funkcja super zamrażania | Tak |
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
| Alarm otwartych drzwi | Nie |
| Długość przewodu | 2,3 m |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 183 l |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Typ lamp | LED |
| Liczba wyjmowalnych półek | 3 |
| No Frost (lodówka) | Nie |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Nie |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Technologie Bosch (przechowywanie żywności) | EcoAirflow |
| Technologie Bosch (przechowywanie żywności) | MultiBox XXL |
| Technologie Bosch (przechowywanie żywności) | SuperFreezing |
| Technologie Bosch (przechowywanie żywności) | LowFrost |
| Komora Fresh zone | Nie |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1562959 |
| Szerokość | 615mm |
| Długość | 640mm |
| Wysokość | 1840mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę.
• Nie demontuj urządzenia samodzielnie.
• Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika.
