-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lodówka Igloo Latitude 30 28l, błękitna
Symbol:
34223503321
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 034223503321 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pojemność | 28 l |
| Kolor produktu | Błękitny |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowane uchwyty na kubek | Tak |
| Typ produktu | Lodówka turystyczna |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
| Przenośny | Tak |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 3,95 kg |
| Szerokość | 440mm |
| Długość | 295mm |
| Wysokość | 440mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem.
• Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach.
• Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych.
