-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Listwa dźwiękowa Denver DSB-4030
Symbol:
DSB-4030
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5706751080104 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Głębokość produktu | 68 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Waga produktu | 2,35 kg |
| Wysokość opakowania | 135 mm |
| Szerokość opakowania | 910 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 105 mm |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Port USB | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 40 W |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 158mm |
| Wysokość | 175mm |
