-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Linka rowerowa stalowa na klucz 12x2000mm Yale Essential Security Keyed Cable Lock 12mm
Symbol:
YCK0/12/200/2
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5052847132791 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiały | Stal |
| Liczba dołączonych kluczy | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zamka | Klucz |
| Typ produktu | Linka rowerowa |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 136 g |
| Średnica przewodu | 1,2 cm |
| Długość linki | 200 cm |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 45mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą, aby zapobiec korozji.
• Regularnie sprawdzać stan techniczny zapięcia.
