-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 46316 kabel InfiniBand / światłowodowy 20 m LC Zielony
Symbol:
2005027
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888463164 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Szybkość przesyłania danych | 100 Gbit/s |
| Złączka 2 | LC |
| Typ światłowodu | OM5 |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Kolor produktu | Zielony |
| Długość kabla | 20 m |
| Średnica powłoki | 125 µm |
| Złącze 1 | Męska |
| Średnica rdzenia | 50 µm |
| Złącze 2 | Męska |
| Struktura światłowódu jednomodowego | Multifunkcyjny |
| Złączka 1 | LC |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Rodzaj opakowania | Torba |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | UL |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85447000 |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
