-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 43387 przełącznik danych
Symbol:
100287484
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888433877 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 16,4 mm |
| Waga produktu | 64 g |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 60% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Głębokość opakowania | 154 mm |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 160 g |
| Szerokość opakowania | 112 mm |
| Przewody | USB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 183mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
