-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 43386 przedłużacz sieciowy Nadajnik i odbiornik sieci Czarny
Symbol:
100275955
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888433860 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prąd wejściowy | 2 A |
| Głębokość odbiornika | 6,7 cm |
| Waga odbiornika | 195 g |
| Waga odbiornika | 2,6 cm |
| Głębokość nadajnika | 6,7 cm |
| Szerokość nadajnika | 6,02 cm |
| Szerokość odbiornika | 6,02 cm |
| Wysokość nadajnika | 2,37 cm |
| Waga transmitera | 195 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 125 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Maksymalny dystans transferu | 50 m |
| Model | Nadajnik i odbiornik sieci |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zestaw układów | NS1021 |
| Realna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Liczba portów RJ-45 (odbiornik) | 1 |
| Liczba portów RJ-45 (nadajnik) | 1 |
| Wyjścia RJ-45 | 1 |
| Wejścia RJ-45 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
