-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38342 przedłużacz AV Amplituner Czarny
Symbol:
38342
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888383424 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zakres częstotliwości w podczerwieni (IR) | 20 - 60 kHz |
| Przejście CEC | Tak |
| Zarządzanie EDID | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Model | Amplituner |
| HDCP | Tak |
| Maksymalny dystans transferu | 100 m |
| Zestaw układów | VS2310TX-A1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Certyfikat HDBaseT | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6 |
| Certyfikaty | CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH & California Proposition 65 |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Napięcie pracy | 24 V |
| Waga produktu | 380 g |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Szerokość produktu | 163 mm |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 800 g |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Podczerwień |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Wyjście 3,5mm | Tak |
| Wejścia RJ-45 | 1 |
| Wejśćie 3,5 mm | Tak |
| Złącze światłowodowe | Toslink |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
