-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38337 przełącznik wideo HDMI
Symbol:
7751919
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888383370 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Materiały | Metal |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Szerokość pasma | 48 Gbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| HDCP | Tak |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 1 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Waga produktu | 887 g |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 80 °C |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 250 g |
| Głębokość opakowania | 44 mm |
| Wysokość opakowania | 14 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB Type-A to Micro USB-B |
| HDMI in | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Typ portu USB | Micro-USB |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
