-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38146 adapter kablowy HDMI Typu A (Standard) DisplayPort Biały
Symbol:
1502636
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888381468 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Złącze 1 | Żeńska |
| Kolor produktu | Biały |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Szybkość przesyłania danych | 5,4 Gbit/s |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Złącze 2 | Męska |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
