-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 32115 przejściówka do kabli HDMI Czarny
Symbol:
32115
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888321150 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 8 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Wilgotność względna | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Głębia kolorów | 24 bit |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Waga wraz z opakowaniem | 13 g |
| Szerokość opakowania | 136 mm |
| Wysokość opakowania | 138 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | CE, FCC, REACH |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 1 | HDMI |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 2 | HDMI |
| Szerokość | 10mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 130mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
