-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 31120 kabel Thunderbolt 1 m 40 Gbit/s Czarny
Symbol:
7652347
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888311205 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał płaszcza | Termoplastyczny elastomer |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Szybkość transmisji danych (maks) | 40 Gbit/s |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Złączka 1 | Męski |
| Wersja Thunderbolt | 4 |
| Złączka 2 | Męski |
| Długość kabla | 1 m |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel/Złoto |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
