-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lightning to USB Cable (0.5 m)
Symbol:
ME291ZM/A
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 885909707973 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | USB A |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | Lightning |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Kolor produktu | Biały |
| Wysokość produktu | 64 mm |
| Głębokość produktu | 53 mm |
| Szerokość produktu | 14 mm |
| Waga produktu | 540 g |
| Szerokość opakowania | 17 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 66 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 600 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177900 |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 80mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.
Dane producenta
Apple Inc.
One Apple Park Way
CA 95014 Cupertino
Poland
support@apple.com
