-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lian Li SM088W Uniwersalne Wyświetlacz
Symbol:
G89.SM088W.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4718466020567 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kompatybilny typ obudowy | Uniwersalne |
| Model | Wyświetlacz |
| Kolor produktu | Biały |
| Napięcie | 5 V |
| Głębokość produktu | 73 mm |
| Szerokość produktu | 237 mm |
| Wysokość produktu | 13 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 97mm |
| Wysokość | 55mm |
Dane producenta
Caseking GmbH
Gaussstrasse 1
10589 Berlin
Germany
info@caseking.de
