-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lexmark Toner 70C2HKE Black
Symbol:
Lexmark 70C2HKE
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 734646470971 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 4000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | Lexmark CS 310 dn, Lexmark CS 310 n, Lexmark CS 510 de, Lexmark CS 410 n, Lexmark CS 410 dn, Lexmark CS 510 dte, Lexmark CS 410 dtn |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Kolor | Nie |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO/IEC 19752 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 142mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 72mm |
