-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lexmark Toner 50F2000 Black
Symbol:
Lexmark 50F2000
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 734646433204 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1500 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Lexmark MS 310 d, Lexmark MS 310 dn, Lexmark MS 410 d, Lexmark MS 410 dn, Lexmark MS 510 dn, Lexmark MS 610 de, Lexmark MS 610 dn, Lexmark MS 610 dte, Lexmark MS 610 dtn |
| Wysokość opakowania | 182 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 800 g |
| Głębokość opakowania | 136 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 450 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO/IEC 19752 |
| Kolor | Nie |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 140mm |
