-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lexmark 78C2XK0 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol:
78C2XK0
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 734646653312 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 8500 stron(y) |
| Kompatybilność | CX622ade CX625ade CS421dn CS521dn CX625adhe CX522ade CS622de CX421adn |
| Głębokość produktu | 102 mm |
| Waga produktu | 360 g |
| Wysokość produktu | 101 mm |
| Szerokość produktu | 141 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 142mm |
| Długość | 106mm |
| Wysokość | 100mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Unikać wdychania pyłu/rozpylonej cieczy.
