-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lexmark 71C2XY0 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol:
7774841
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0734646728393 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 12500 stron(y) |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Kompatybilność | CS/X73x |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 480mm |
| Wysokość | 190mm |
