-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lexmark 64016HE kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol:
0064016HE
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 734646035842 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 21000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Meksyk |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Kompatybilność | T640, T640n, T642, T642n, T644, T644n, T642tn, T644tn, T640dtn, T642dtn, T644dtn, T640dn |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 155mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; należy poddać specjalistycznej utylizacji.
