-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lexmark 55B2000 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol:
55B2000
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 734646709941 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kompatybilność | MX431adn MS331dn MX331adn MS431dn |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 970 g |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Głębokość opakowania | 370 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Szerokość | 162mm |
| Długość | 174mm |
| Wysokość | 382mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.
• Unikać wdychania pyłu/rozpylonej cieczy.
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
