-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lexmark 522X R kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol:
52D2X00
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 734646427180 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Europa |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Meksyk |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 45000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Lexmark MS811/812 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 198 x 158 x 495 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2 kg |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO/IEC 19752 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kolor | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 491mm |
| Wysokość | 160mm |
