-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lexmark 502H R kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol:
50F2H00
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 734646433211 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Europa |
| Kraj pochodzenia | Meksyk |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 5000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Lexmark MS310/410/510/610 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Waga wraz z opakowaniem | 900 g |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 182 x 450 x 136 mm |
| Kolor | Nie |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO/IEC 19752 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 140mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; należy poddać specjalistycznej utylizacji.
