-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lexmark 24B7005 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol:
7101117
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0734646710350 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 18000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | XM1342 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 105mm |
