-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
LevelOne PFE-1014R przedłużacz sieciowy Odbiornik sieci Szary
Symbol:
PFE-1014R
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867186916 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Diody LED | LAN |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | PoE |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Typ mocowania | Ściana |
| Kolor produktu | Szary |
| Certyfikaty | CE/FCC |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zakres napięcia | 47 - 56 V |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy (max) | 60 W |
| Pobór mocy | 20 W |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 72 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Zakres przekazywania pakietów (10 Mbps) | 14880 pps |
| Transmisja dwukierunkowa duplex | Pół-dupleks |
| Transmisja dwukierunkowa duplex | Pełny |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 100 Mbit/s |
| Zakres przekazywania pakietów (100 Mbps) | 148000 pps |
| Wielkość tabeli adresów | 1000 wejścia |
| Maksymalny dystans transferu | 2000 m |
| Automatyczne MDIX IEEE | Tak |
| Model | Odbiornik sieci |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 200 g |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Złącze światłowodowe | LC |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 4 |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Liczba portów | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 280mm |
