-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
LevelOne Industrial L2+ Managed Switch 20-portowy/IP40+DIN 2,5 Gb/s
Symbol:
514897
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867239278 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Montaż DIN na szynie | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | USB |
| Diody LED | System |
| Diody LED | Pierścień |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | 6 kV |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Źródło zasilania | DC |
| Napięcie | 12 - 75 V |
| Pobór mocy (max) | 25 W |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Waga produktu | 1,79 kg |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 158 mm |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Typ uwierzytelniania | IEEE 802.1x |
| IGMP snooping | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP server |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| Algorytmy planowania kolejki | SP |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Warstwa przełącznika | L2+ |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 80 °C |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Stacked VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | IP subnet-based VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Protocol-based VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Mapowanie VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | MAC address-based VLAN |
| Obsługa 10G | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Ethernet Ring Protection Switching (ERPS) | Tak |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ad |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1ad |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1w |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D |
| Telnet | Tak |
| Dying Gasp | Tak |
| Bez wiatraka | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 200000 h |
| Listwa dołączona | Tak |
| W zestawie szyna DIN | Tak |
| Głębokość opakowania | 180 mm |
| Szerokość opakowania | 232 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,12 kg |
| Wysokość opakowania | 138 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) to DB9 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Ochrona Źródła IP (IPSG) | Tak |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 8 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 4 |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Ilość slotów Modułu SFP | 8 |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 375 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 255 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 440 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 851762 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Wysokość brutto palety | 167,4 cm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15 kg |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10000 |
| Trasa statyczna | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 12 MB |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 52 Gbit/s |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Obsługa PoE | Nie |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
