LG UW 37U730SA-W.AEU monitor komputerowy 94 cm (37") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LCD Biały
Symbol: 37U730SA-W.AEU
szt.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Specyfikacja
Kolor produktu Biały
Pozycjonowanie na rynku Smart
Konstrukcja bezramkowa Nie
Odłączana podstawa Tak
Kolor nóżek Biały
Przednia osłona Biały
Odnowiony Nie
Podświetlana podstawa Nie
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Klasa efektywności energetycznej (SDR) G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 40,5 kWh
Pobór mocy 40,5 W
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 43,2 kWh
Typ zasilacza Zewnętrzny
Głębokość urządzenia (z podstawą) 242 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 640,1 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 823,7 mm
Głębokość (bez podstawy) 52,1 mm
Waga (bez podstawy) 7,4 kg
Waga (z podstawą) 11,7 kg
Szerokość (bez podstawy) 823,7 mm
Wysokość (bez podstawy) 483,8 mm
Bluetooth Tak
Wi-Fi Tak
Przewodowa sieć LAN Nie
NVIDIA G-SYNC Nie
Obsługa VESA Adaptive Sync Nie
AMD FreeSync Nie
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Tryb gry Nie
Zainstalowany system operacyjny WebOS
Rodzaj opakowania Pudełko
Waga wraz z opakowaniem 14,8 kg
Wysokość opakowania 583 mm
Szerokość opakowania 1081 mm
Głębokość opakowania 197 mm
Obrotowe ramię Tak
Przewody Zasilanie
Przewody HDMI
Podręcznik użytkownika Tak
Dołączone baterie zdalnego sterowania Tak
Podstawa dołączona Tak
Zasilacz w zestawie Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Przekątna ekranu 37"
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Podświetlenie LED Tak
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Standard gamy kolorów DCI-P3
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Kształt ekranu Płaski
Typ HD 4K Ultra HD
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Powierzchnia wyświetlacza Matowy
Rozmiar plamki 0,2104 x 0,2104 mm
Natywna proporcja obrazu 16:9
Kolory wyświetlacza 1.07 biliona kolorów
Kąt widzenia w poziomie 178°
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Gama kolorów DCI-P3 90%
Ekran matowy Tak
Typ matrycy IPS
DDC/CI Nie
Typ podświetlacza Edge-Lit
Technologia wyświetlacza LCD
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Gęstość pikseli 119 ppi
Paleta barw 90%
Ekran dotykowy Nie
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Wbudowany mikrofon Nie
Ilość głośników 2
Wbudowane głośniki Tak
Moc wyjściowa (RMS) 10 W
Wbudowana kamera/aparat Nie
Kensington Lock Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Funkcja Picture-in-Picture Tak
Zarządzanie okablowaniem Tak
Obrotowe Tak
Regulacja wysokości Tak
Oś obrotu Nie
Regulacja pochylenia Tak
OSD Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Możliwość montażu na ścianie Tak
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Standard VESA Tak
Liczba portów downstream 2
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) 1
Rodzaj portuUSB upstream USB Type-C
HDCP Tak
Ilość portów upstream 1
Wbudowany pzełącznik KVM Nie
Zasilanie USB Tak
Port USB Touch Nie
Mikrofon Nie
Wejście audio Nie
Ilość portów HDMI 2
Wyjście na słuchawki Nie
HDMI Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak
Maksymalne zasilanie USB 65 W
Wyjście audio Nie
Wbudowany USB hub Tak
Ilość portów USB Typu A downstream 2
Wersja HDCP 2.2
Wersja HDMI 2.2
Szerokość 200mm
Długość 1080mm
Wysokość 575mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
37"