-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
LANCOM GS-3628XP Zarządzany L2/L3 2.5G Ethernet (100/1000/2500) Obsługa PoE 1U Czarny
Symbol:
427686
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4044144618819 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Układ | 1U |
| Przycisk reset | Tak |
| Pobór mocy (max) | 455 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Głębokość produktu | 375 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 4,9 kg |
| Szerokość produktu | 442 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv3 |
| Funkcje DHCP | DHCP server |
| Ochrona hasłem | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS, TACACS+ |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Klasyfikacja ruchu | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Zarządzany w chmurze | Tak |
| Warstwa przełącznika | L2/L3 |
| Obsługa MIB | Y |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Emisja ciepła | 299 BTU/h |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 2500BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-T |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1ad |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1w |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1ak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Liczba VLANs | 4093 |
| Obsługa 10G | Nie |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Poziom hałasu | 48 dB |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość portów 2,5G Ethernet (miedź) | 12 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 4 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 12 |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85176200 |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Wielkość tabeli adresów | 32 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 4 MB |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10240 |
| Wydajność | 164 Gbit/s |
| Store-and-forward | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 370 W |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 495mm |
| Wysokość | 315mm |
