-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kontroler multimedialny Contour ShuttlePRO V.2
Symbol:
SPROV2
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0743870004982 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 0,0907 cm³ |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Interfejs | USB |
| Typ kontroli | Przycisk, Szybkie wybieranie numeru |
| Liczba przycisków programowalnych | 15 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Odpowiednie do działań | Music editing, Edycja zdjęć, Edycja wideo |
| Głębokość produktu | 196 mm |
| Szerokość produktu | 109 mm |
| Głębokość opakowania | 230 mm |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Waga produktu | 250 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 285 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 278 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 253 mm |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 610mm |
| Wysokość | 145mm |
