-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kontroler Hyperkin Duke Przewodowy Biały XBOX
Symbol:
532920
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0810007712932 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Odłączany przewód | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series X |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series S |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk opcji |
| Wibracje | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Gałki | Tak |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 30mm |
