-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kontaktron bezprzewodowy DAHUA ARD323-W2(868)
Symbol:
ARD323-W2-868
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6923172504746 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Częstotliwość (MHz) | 868 - 868.6 MHz |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | CR123A |
| Szerokość produktu | 20,8 mm |
| Wysokość produktu | 20,3 mm |
| Waga produktu | 70 g |
| Głębokość produktu | 100,2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 115 g |
| Głębokość opakowania | 135 mm |
| Szerokość opakowania | 98,5 mm |
| Wysokość opakowania | 27,8 mm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 139mm |
| Wysokość | 368mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkty mogą zawierać baterie, które są szkodliwe dla środowiska i powinny być utylizowane w odpowiedni sposób.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu bezpośredniego z cieczami, gdyż mogą powodować uszkodzenia urządzenia.
Dane producenta
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
