-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Komputer HP EliteDesk 800 G4 MP i5-8500T/16GB/512GBSSD W11P
Symbol:
144880
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260771516346 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Generacja procesora | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Producent procesora | Intel |
| Taktowanie procesora | 2,1 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba wątków | 6 |
| Model procesora | i5-8500T |
| Cache procesora | 9 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Maksymalna pamięć wbudowanej karty graficznej | 64 GB |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Obudowa | Mini PC |
| Odnowiony | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Waga produktu | 1,05 kg |
| Szerokość produktu | 177 mm |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Typ produktu | Mini PC |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel Q370 |
| Szerokość opakowania | 386 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,14 kg |
| Wysokość opakowania | 108 mm |
| Głębokość opakowania | 528 mm |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Układ audio | Conexant CX20632 |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 401mm |
