-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Komptaktowa klawiatura R-Go Break - QWERTY
Symbol:
360554
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8719274491378 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kabel zwijany | Nie |
| Długość kabla | 1,6 m |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Diody LED | Tak |
| Materiały | Aluminium, Plastik |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga produktu | 330 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 139 x 285 x 10 mm |
| Waga klawiatury | 330 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 495 g |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Rozmiar klawiatury | Mini |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Hot keys | Tak |
| Programowalne hotkeys | Nie |
| Typ klawiatury | Przełącznik nożycowy |
| Klawisze Windows | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze multimedialne | Nie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Język klawiatury | US English |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Szerokość produktu | 139 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,7 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 315 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 315 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Nie |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 245mm |
