-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kodak Printomatic 50,8 x 76,2 mm Różowy, Biały
Symbol:
1317671
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840102197761 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Tryby naświetlania | Automatyczna |
| Minimalna przesłona | 2 |
| Wielkość obrazka | 50,8 x 76,2 mm |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Papier fotograficzny | Tak |
| Akumulatorek | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Przewody | Micro-USB |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Wbudowany flesz | Tak |
| Tryby lampy błyskowej | Wyłączenie lampy błyskowej |
| Tryby lampy błyskowej | Miganie |
| Tryby lampy błyskowej | Automatyczna |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 120mm |
