-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kodak Printomatic 50,8 x 76,2 mm Biały, Żółty
Symbol:
1309543
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0843812196703 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Tryby naświetlania | Automatyczna |
| Megapiksele | 5 MP |
| Wielkość obrazka | 50,8 x 76,2 mm |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Papier fotograficzny | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Żółty |
| Akumulatorek | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | Micro-USB |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B |
| Wbudowany flesz | Tak |
| Tryby lampy błyskowej | Automatyczna |
| Tryby lampy błyskowej | Wyłączenie lampy błyskowej |
| Tryby lampy błyskowej | Miganie |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 150mm |
