-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Knipex 71 72 610 szczypce Nożyce do drutu
Symbol:
71 72 610
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4003773066767 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiały | Stal chromowo-wanadowa |
| Materiały | Stal |
| Model | Nożyce do drutu |
| Długość cięcia | 3,4 cm |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Kolor uchwytu | Czerwony |
| Kolor uchwytu | Niebieski |
| Waga produktu | 2,55 kg |
| Długość produktu | 610 mm |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 240mm |
