-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Klocki konstrukcyjne Marioinex Mini Waffle, 406 elementów
Symbol:
908426
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903033908426 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Ilość części | 406 szt. |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 286mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 185mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać z dala od ognia.
• Należy używać pod nadzorem dorosłych.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat - małe elementy mogą stanowić ryzyko zadławienia.
