-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Klocki budowlane "cegły junior" Marioinex, 110 elementów
Symbol:
901724
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903033901724 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Zalecany wiek (min) | 1 rok |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Ilość części | 110 szt. |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Wysokość opakowania | 600 mm |
| Rodzaj opakowania | Torba foliowa |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 600mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać z dala od ognia.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat - małe elementy mogą stanowić ryzyko zadławienia.
• Należy używać pod nadzorem dorosłych.
