-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Klocki budowlane "cegły" Marioinex, 33 elementy pastelowe
Symbol:
905838
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903033905838 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek (min) | 2 lata |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Ilość części | 33 szt. |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 510 mm |
| Wysokość opakowania | 350 mm |
| Szerokość opakowania | 800 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 346mm |
| Długość | 521mm |
| Wysokość | 796mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Należy używać pod nadzorem dorosłych.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat - małe elementy mogą stanowić ryzyko zadławienia.
• Przechowywać z dala od ognia.
