-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Klawiatura mechaniczna Tracer GAMEZONE EVO2 HOT SWAP 63 (Yellow) TRAKLA47302
Symbol:
TRAKLA47302
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907512871898 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Anti-ghosting | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Win lock | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Podświetlenie | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Język klawiatury | US International |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Hot keys | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Ilość klawiszy | 63 |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Hub USB | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 45mm |
Dane producenta
Megabajt
Rydygiera 8
01-793 Warszawa
Poland
biuro@megabajt.com.pl
