-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Klawiatura R-Go Tastatur Split Break US-Layout Bluetooth weiĂź
Symbol:
449628
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8719274491859 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Długość kabla | 1,02 m |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Aluminium, Plastik |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 140 h |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 141 x 300 x 12 mm |
| Waga produktu | 350 g |
| Waga klawiatury | 350 g |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 550 g |
| Odbiornik dołączony | Nie |
| Dołączona myszka | Nie |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Hot keys | Tak |
| Klawiatura dzielona | Tak |
| Typ klawiatury | Przełącznik nożycowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Zastosowanie | Biuro |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Język klawiatury | Skandynawia |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 141 mm |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Overall recycled content | 100% |
| Product recycled materials | Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Product made with recycled materials | Tak |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 460mm |
