-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Klawiatura Lenovo Self-Charging Bluetooth Keyboard 4Y41R69494
Symbol:
4Y41R69494
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 195892118138 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 3 |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Klawiatura wyspowa | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj zasilania | Słoneczny |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 730 h |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga klawiatury | 635 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 420 x 151 x 16 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 443 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 797 g |
| Wysokość opakowania | 33 mm |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Język klawiatury | US English |
| Hot keys | Tak |
| Nachylenie klawisza | 1,91 cm |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 10 milionów znaków |
| Typ klawiatury | Plunger key switch |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Zastosowanie | Dom/Biuro |
| Ilość klawiszy | 108 |
| Certyfikaty | BQB, BQB QDID Purchase, SRRC, ANATEL, UKCA CE RED, EAC, UkrSEPRO, TCRA, RCM SDOC, BIS, WPC, TRC, ICASA, Maghreb, ECAS, ATT, CONATEL, URSEC, IFETEL, NOM-019 |
| Obsługiwane aplikacje | Lenovo Accessories and Display Manager |
| Product post-consumer recycled plastic | 95% |
| Szerokość | 30mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 455mm |
Dane producenta
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus
