-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Klawiatura Dell KM7321W RF Wireless
Symbol:
KM7321WGY-GER
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5397184357477 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Tytanowy |
| Diody LED | Bateria |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 433,3 x 121,5 x 28,36 mm |
| Waga klawiatury | 561 g |
| Waga myszy | 84 g |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 69,7 x 114,5 x 41,6 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 4000 DPI |
| Liczba przycisków | 7 |
| Dołączona myszka | Tak |
| Typ baterii myszy | AA |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba baterii (mysz) | 1 |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Hot keys | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Zastosowanie | Biuro |
| Klawisze Windows | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 610mm |
| Wysokość | 145mm |
Dane producenta
Dell Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Al.Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa
Poland
0226207898
