-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Klawiatura Bezprzewodowa DE Layout Contour New Balance
Symbol:
102100
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0743870051726 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Nie |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Żywotność baterii | 12 mies. |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Waga klawiatury | 580 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 392 x 119 x 20,5 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Wysokość opakowania | 39 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 710 g |
| Głębokość opakowania | 442 mm |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Przewody | USB |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Dołączona myszka | Nie |
| Zastosowanie | Biuro |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Interfejs urządzenia | RF Bezprzewodowy + USB |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 150 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,47 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 442 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 39 mm |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 610mm |
| Wysokość | 145mm |
