-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Klawiatura ASUS ProArt KD300 Wireless/Bluetooth Keyboard Black Aerolite
Symbol:
90XB0AN0-MKB020
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711636304412 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Żywotność baterii | 16 mies. |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga klawiatury | 600,4 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 305,6 x 109 x 26,8 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Dołączona myszka | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Interfejs urządzenia | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Zastosowanie | Dom/Biuro |
| Klawisze Windows | Tak |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Klawisz copilot | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Rozmiar klawiatury | 65% |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 142mm |
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu
